EXPERT

Dekoracje i gastronomia

Nasza szwalnia posiada wykwalifikowanych rzemieślników, z wieloletnim doświadczeniem w dziale dekoracji. Niecodzienna dbałość o estetykę i wykończenie daje nam możliwość dostarczenia Państwu dekoracji na najwyższym poziomie. Szeroki wybór tkanin zaciemniających oraz dekoracyjnych pozwala na pełne dostosowanie się do Państwa wymagań.

Tekstylia gastronomiczne są niezwykle ważne w wystroju wnętrz restauracji oraz sal bankietowych. W tej dziedzinie głównym aspektem w tworzeniu oferty jest szeroki wybór wzornictwa i kolorystyki tkanin tak aby jak najbardziej dopasować się do wystroju wnętrz, a oraz ułatwić państwu obsługę lokalu. Szeroki wybór tkanin pozwala nam dopasować się do Państwa potrzeb.

Tekstylia gastronomiczne znajdujące się w naszej ofercie wykańczane są w naszej szwalni ze szczególna dbałością o estetykę oraz jakość szwów i wykończeni, poprzez szczegółową selekcję oraz licznie przeprowadzone testy pod względem odporności pralniczej pozwalają państwu na znaczne obniżenie kosztów poprzez maksymalnie zwiększoną wytrzymałość produktów. W rezultacie znacznie obniża to częstotliwość wymiany i zakupów tekstyliów.

Obrusy, serwety, bieżniki, podkłady tłumiące (molton),pokrowce na krzesła i stoliki, Zasłony, Firany, Narzuty, poduszki dekoracyjne, Karnisze, szyny montażowe i wiele innych

Istnieje możliwość kompleksowego wykonania usługi wraz z montażem.