EXPERT

Tekstylia hotelowe dla Housekeepingu

Ten dział produktów jest zdecydowanie najbardziej wymagający ze względu na wymaganą jakość oraz żywotność produktów. Wieloletnie wdrażanie uwag naszych Odbiorców pozwoliło na przedstawienie produktów o niespotykanej trwałości . Tkaniny i materiały używane do produkcji zostały całkowicie dopracowane pod względem wytrzymałości oraz odporności na zwiększone obciążenie pralnicze. Nasi partnerzy wdrażają wyśrubowane normy począwszy od produkcji przędzy poprzez proces jej czesania i hartowania aż do etapu tkania. Pozostałe etapy produkcji w naszej wykańczalni przeprowadzane są z głównym naciskiem na dokładność, jakość oraz wytrzymałość szwów i wykończeń. Tylko dbałość o każdy z tych etapów pozwala stworzyć produkty najwyższej jakości. Wszystkie produkty dostępne są w rozmiarach standardowych oraz indywidualnych.

Jeżeli poszukujesz zaufanego i solidnego partnera w zakresie dostawy tekstyliów do twojego obiektu jesteś w odpowiednim miejscu. Od ponad 20 lat modyfikujemy i ulepszamy naszą ofertę aby spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów hotelowych.

W naszej ofercie znajduje się szeroki asortyment tekstyliów HoReCa:
- Gastronomia: obrusy, podkłady tłumiące, serwetki, bieżniki, pokrowce na krzesła.
- Hotel: ręczniki, pościel, ochraniacze higieniczne, poduszki kołdry, dekoracje tekstylne
- Strefa SPA: pareo/kilty, ręczniki, podkłady do masażu, szlafroki
- Dekoracje: zasłony, firany, narzuty, poduszki, serwety, karnisze,

Nasza pracownia dekoracyjna posiada długoletnie doświadczenie w zakresie dekoracji i aranżacji okiennych, w ofercie znajdują się tkaniny wiodących producentów z całego świata. W tym zakresie oferujemy kompleksową obsługę, od doradztwa i projektu poprzez wykonawstwo i montaż w obiekcie.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani przedstawieniem oferty cenowej, prosimy o kontakt.